Инспекторат за труд: По исплатата на јануарската плата ќе знаеме дали се почитувал законот за исплата на дневница за работа во недела
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дерала: Добра вест е што „Хјуман рајтс воч“ препознава дека Северна Македонија оваа година нема потреба да биде во нивниот извештај како посебно поглавје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ