Историчарот Тодоров: Бугарија ако сака да сме пријателска држава, треба да ја смени реториката
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Герасимовски: ОЈО ќе каже дали пожарот во „Треска“ бил подметнат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ