Каевски: Цел свет се обединува, кај нас опозицијата ќе блокира закони битни за граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и топло време – температурите до 27 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ