Кандидатот за претседател на НСДП, Трајковски, околу турбуленциите во партијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајковска: Ова забрзување на инфлацијата секако ќе ни изеде една цела плата колкава и да била

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ