Кардиологот Вавлукис за УБ: Сите оние кои имаат кардиоваскуларни итности да не чекаат, туку веднаш да побараат лекарска помош
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Митровски: Поголемите партии не зборуваат за канабисот бидејќи не им носи гласови кај постарите генерации

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ