Карпош е една од најзатворените општини, имавме многу советнички прашања, добивме малку одговори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Народот сигурно ќе влезе во алтернативната медицина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ