Кацарска: Бугарија е многу јасна и го бутка проектот дека Албанија мора да биде одвоена од Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Трајковски: Омикрон сојот се шири многу побрзо од останатите, најверојатно нема да биде и последен – бројките на заразени ќе се искачуваат уште наредните три недели

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ