Кацарска: Нема држава каде политиката не сака да стави рака врз судството, но судиите треба да се спротивстават
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Зрело ли е македонското општество да ги прифаќа различностите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ