Кацарска: Не може само Владата да се занимава и да решава за македонско-бугарскиот спор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Земон: Еден од најранливите народи во Европа е македонскиот народ, но не можеме да живееме од минатото

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ