Китев: Бугарија дигна Кинески ѕид кој тешко ќе може да се поправи во догледно време
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Биљали: Некој во ЕУ и намигнува на Бугарија да ја држи рампата спуштена, но реформите дома мора да се прават, да се работи на развивање на регионалниот пазар и на ЕЕЗ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ