Клиниката за неврологија се враќа во комплетно функционирање, од денес во фунција одделот за неврофизиологија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајанов: Македонија да биде една изборна единица оти од нас зависи дали ќе биде изгласана владата или не – бараме да се повторат неправедните судски процеси

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ