?? Ковачевски: Никој нема да биде оштетен – ЕВН никогаш нема да наплати од корисниците повеќе од тоа што тие го имаат реално потрошено
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

??? Дожд, грмежи и засилен ветер – Славчо со детална анализа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ