Ковачевски: Со зголемено домашно производство се обидуваме цената на струјата да не предизвикува шокови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Мехмедовиќ: Системот брзо се мобилизира, но треба да се фокусираме на превентивниот дел, а тоа е вакцината

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ