Ковид меѓу решетки, подготвени ли се установите да го издржат здравствениот удар, разговор со директорот на Управа за извршување на санкции, Спасовски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево време со мала до умерена облачност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ