? Колев: Нашата цел е понормален и подостоинствен живот – лицемерие е коалицирање заради загарантирани пратенички места
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Проф. Марковиќ: Интелектуалците Албанци ја закопаа идејата за премиер Албанец – информативниот шунд од бомбите нема да има ефект

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ