Колку луѓето живеат во виртуелната реалност -„Tinder Swindler“, анализа со ИТ експертот Христијан Тасевски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стаменов: Чувањето на домашен миленик е голема обврска, а не занимација или играчка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ