„Концептива“ – македонски стартап со визија да го револуционизира пристапот кон учењето со помош на најновите технологии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Спасовски: Не поддржувам опција бизнис владеењето да го преклопи демократското владеење

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ