Костадинов: И покрај лошото време се одржа вековната струмичка традиција – Струмичкиот карневал
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и студено време со повремени локални врнежи претежно од снег

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ