Костиќ Марковиќ: Македонија е земја на фестивалите, за мене е непојмливо комерцијални настани да бараат средства од државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Герасимовски: Центар мора да се развива со еден хуман урбанизам – јавното добро пред се

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ