Костовска: „Редовно на часови“ проект насочен да овозможи еднаков пристап до образование за децата Роми
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно и студено време со повремени врнежи од снег

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ