Коциќ: СДСМ ја зголеми минималната и просечната плата, а ќе се зголемат и пензиите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Режисерот Поповски: Кога бев помлад успехот не ни беше најважен, денес младите ги учат дека мора да бидат успешни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ