Кржаловски: Во Македонија има лидерски дефицит – Заев води зошто Мицкоски не расте, но Груевски е сѐ уште присутен во јавноста – паѓа ЕУ ентузијазмот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Русе Арсов: Ова лето МКЦ ќе понуди богата програма

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ