КСЗД денеска од Советот на етика во медиумите ќе побара етичко информирање во врска со групата „Лев Тахор“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Арсовски: Писмото кон Брисел е да се вовлече ЕУ во неопходната промена на Уставот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ