Куртовски: ВМРО-ДПМНЕ се исплаши од пораз и избега од дуел во Маврово Ростуше
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бежовски: Имам неофицијални информации дека и ДУИ заговарале пад на Владата, но ситуацијата во Украина тие работи ги запре

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ