Куцуловски: Ќе треба да се навикнеме да плаќаме повисоки цени на енергенсите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Адамчевски: Словените имаат таква карма, да не се признаваат меѓу себе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ