Литовски: Бугарија ќе бара целосна капитулација од Македонија, да се откажеме самите од себе што е невозможно
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Одбиен ултиматумот на Путин – Мариопол во очекување на рускиот одговор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ