Локвенец: Ќе ги надминеме сите препреки и ќе направиме пруга кон Бугарија и кон Албанија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: На раб на конфликт – Русите распоредија воени сили, САД испратија два воени брода

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ