Македонец од Украина: Во војна се знае кој профитира, обичниот народ ги губи животите на своите синови и ќерки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево време – температурите ќе се искачуваат во интервалот од 2 до 11 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ