Македонија како помала земја може да има поголем бенефит од „Отворен Балкан“, анализираат Николовски и Србиновски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак и Вујиќ за пресудата за „Талир 2“: Финансирањето на политичките партии е сива зона кое мора да се регулира

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ