Македонскиот снукер шампион од карантин порачува: Ќе издржиме – времето сакале или не ќе помине
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ганиу: Со мали исклучоци на почетокот, чаирчани целосно ги почитуваат мерките на Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ