Македонските претставници на Венециското биенале велат дека се подготвени за успешен настап
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Симовски: Одговорно тврдам, до последна точка и запирка е спроведен пописот по определната методологија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ