Малески: Не е спорно влегување на Бугарите во Уставот, но потребни ни се гаранции дека барањата ќе запрат тука
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Воена и гасна офанзива на Русија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ