Малески: Од Балканот знаеме дека кога ситуацијата ќе тргне кон комплицирање потоа е тешко да се сопре
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајанов: Имаме брутален напад на суверенитетот и интегритетот на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ