Малишиќ: Се наоѓаме во мат ситуација – се плашам да не остане пазарот без доволно количини на леб
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево време со мала до умерена облачност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ