Мамудовска: Наместо да намалува- расте невработеноста кај жените Ромки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Лазаров: Македонската економија е пред сериозен број на економски предизвици

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ