Манасков: Потребен е стратешки проект за енергетика – неопходно е формирање на Министерство за енергетика
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кацарска: Бугарија е многу јасна и го бутка проектот дека Албанија мора да биде одвоена од Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ