Маричиќ: Има антизападна пропаганда во Македонија, Обвинителството истражува финансирање на партии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скерлев: Главна пералница на руски пари е Лондон, вчера слушнавме кои Руси ги финансирале конзрвативците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ