Маричиќ: Кога ќе завршиме со преговорите со Бугарија, очекуваме ЕУ да испорача што ветила
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Навредливо е што Борел ни вети дека ќе ни испорача надеж, а дојде да добие поддршка за санкциите против Русија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ