Маричиќ: Луѓе кои до вчера го водеа процесот на преговори со Бугарија до ќорсокак сега наоѓаат забелешки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Година дена од стапувањето на претседателската функција на Бајден – рејтинг кој не ветува реизбор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ