Марковиќ: Во политиката сите коинциденции се намерни, па тука спаѓа и религијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Протести во Шри Ланка: Од што се предизвикани насилствата на овој остров?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ