Чолакова Дервишова: Се изморивме од пријави и одјави, редно време е да се олесни системот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шукаров: Со политичка манипулација, пензионерите можат да се свртат кон оној што ќе вети повеќе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ