„Медена земја“ ќе освои Оскар, тоа е сигурно!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мојановски и Ѓоргевски за УБ: Преспанскиот договор создаде механизми за решавање на црковното прашање

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ