Мехмети: Ние глумиме дека сме слободни, но во суштина не сме и покрај извештајот на Репортери без граници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Арсовски: Потребен ни е заеднички наратив во државата, за да не дојдеме до сосојба на летаргија или радикализација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ