Милевска: И Путин лично и неговото семејство мора да се санкционираат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Камчев: Бајден најави дека светот ќе ја повика Русија на одговорност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ