Милевска: Можно е германското претседателство да знаело дека вето на блокадата од Бугарија ќе направат други членки на ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Георгиевски: Јубилејот на Славко Јаневски се одблежа само со три книги, мора да научиме дека нашите херои се од нашата култура

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ