Милевски: Градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ се китат со туѓи перја, проектите кои сега ги промовираат ги обезбедија нивните претходници и Владата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Амет од „Ромалитико“: Се забележува одредено подобрување на ситуацијата со Ромите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ