Миленковска: Театарот веќе е променет, младите сцената ја гледаат на нов начин
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дамчевска: Олкав масивен пакет за помош на граѓаните и стопанството никој не очекуваше од Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ