Митровиќ од Црвен крст: Генерално се почитуваат препораките, но се уште фали одреден степен на самосвест кај граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Портпарол на ЈСП: Редовно и детално се дезинфицираат автобусите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ