Митревски: Опозицијата прави политички спин околу изборот на уставните судии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Ѓуровски: Војна помеѓу НАТО и Русија нема да има

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ