Мицевски: Новиот премиер ако сакаше легитимитет требаше да побара нови избори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дамческа: Петков и Ковачевски одлично се разбираат, двајцата се прагматични лидери и сакаат успех на преговорите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ